W dniach 26-27 czerwca 2021 r. organizatorzy zapraszają na Indian Food Festival do Bollywood Masala. Zasady są proste: Płacisz raz i jesz ile chcesz.
To najlepszy sposób, aby spróbować indyjskiego jedzenia i odnaleźć swoje ulubione smaki! Gdzie: Bollywood Masala Indyjska Restauracja ul. 3 Maja 13, Rzeszów. Wejście jak do Urban Lab.

Restauracja serwuje danie wegetariańskie i mięsne. Do spróbowania m.in. Paneer, Channa Masal, Vegitable Jalfrezi, Mango Chicken i Chicken Curry, Chicken Tikka Butter Masala, Naan, ryż i Mix Sałat, Mango Lassi.

Za ile:

40 zł od osoby (za jeden dzień festiwalowy)

Kiedy: 26-27 czerwca w godz. 11:30-21:30.

Rezerwacja miejsc: +48 516 022 905, 780 071 696


Zobacz: strona www organizatora
Zobacz: strona www wydarzenia

- Serdecznie zapraszamy do Restauracji Bollywood Masala, na znakomite dania kuchni indyjskiej. Nasze menu jest pełne pięknie przygotowanych dań, przygotowanych według tradycyjnych i sprawdzonych receptur. Jeśli kochasz kuchnię indyjską, to pokochasz to, co robimy. - Czytamy na stronie restauracji.

Właścicielem restauracji Bollywood Masala jest Manoj Kumar. - Przyjechałem z Indii jako student w roku 2008 r. Na UMCS w Lublinie zaczął kurs języka polskiego. - Po ukończeniu rocznego kursu chciałem ulepszyć polskiego i pojąłem studia też Umcs-ie. i skończyłem studia I stopnia (na Polonistyce). Potem na UW skończyłem II stopnia w polonistyce. - Mówi rzeszow112 właściciel Restauracji Bollywood Masala.
Bollywood Masala
Bollywood Masala

Oprócz rzeszowskiej restauracji Manoj ma jeszcze restaurację "Curry Master" w Warszawie. - Rzeszów jest bardzo piękne, rozwijające miasto. Jest dużo możliwości i ludzie też są otwarci na różne kuchni. Dlatego chciałem tu prowadzić prawdziwe indyjski smak z indyjskim prawdziwymi przeprawami i stylem gotowania. - Mówi rzeszow112 Manoj Kumar.
Bollywood Masala
Bollywood Masala

Restauracja została otwarta 28 listopada 2020 r., w czasie Pandemii. - Jesteśmy nowi na rzeszowskim rynku poza tym, w tym krótkim czasie zyskaliśmy bardzo dużo stałych, zadowolonych klientów, którym smakują nasze potrawy. Mamy kucharzy, którzy pochodzą z Indii. - Opowiada z dumą Manoj.
Bollywood Masala
Bollywood Masala

- Restauracja znajduję na ul. 3 Maja 13 mamy piękną antresolę i ogródek przed lokalem. Zapraszamy na prawdziwy indyjski smak w orientalnym klimacie :) - podsumowuje.
Bollywood Masala
Bollywood Masala