Występ Łąki Łana z pewnością nie zawiódł fanów nowoczesnej muzyki. Minął drugi dzień Europejskiego Stadionu Kultury 2021 w Rzeszowie.
Przypomnijmy, w Rzeszowie trwa już 11. edycja Europejskiego Stadionu Kultury. W jego trakcie widzowie mają do czynienia z kilkudziesięcioma wydarzeniami kulturalnymi, m.in. koncertami czy teatrem.

W piątek 25 lipca w parku Sybiraków odbył się koncert główny. Uczestnicy mogli obejrzeć koncert Roksany Węgiel, ale także niesamowitych kolektywów m.in. Sylwii Grzeszczak, Margaret czy Krzysztofa Zalewskiego. O szczegółach tego wydarzenia, ale także zdjęcia z tego koncertu pisaliśmy tutaj: Koncert główny ESK 2021. Energetyczny występ gwiazd [FOTO]

Drugi dzień ESK 2021 w Rzeszowie. Na scenie m.in. Łąki Łan

Z kolei w sobotę 26 czerwca w klubie festiwalowym na rzeszowskich bulwarach odbył się koncert, którego głównym elementem był występ Łąki Łana.

To artysta doceniany za tworzenie świetnego, taneczno – psychodelicznego klimatu i improwizacyjne występy. Do dziś słyną z niesamowicie energetycznych koncertów i nie bez powodu przez wielu są nazywani najlepszym zespołem koncertowym w kraju.

Jednak na scenie bulwarowej mogliśmy zobaczyć też takich artystów jak DJ Klocek i Szałowy Piotrek, oraz TVORCHI.