W Stalowej Woli na DW nr 871 doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku zdarzenia zmarło dwie osoby. Droga jest zablokowana.
W sobotę 3 lipca w Stalowej Woli na DW nr 871 około godz. 15 doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca audi A7 w trakcie wyprzedzania jednego z pojazdów czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym audi A4, którego przód został zmiażdżony.

Tym drugim pojazdem jechało troje osób: rodzice oraz małe dziecko. Niestety, pomimo reanimacji rodzice zmarli. Do szpitala natomiast trafiło dziecko oraz kierowca audi A7. Na ten moment droga jest zablokowana.

[Aktualizacja, godz. 19.50]

Zakończyły się już działania służb, które miały na celu usunięcie skutków tego tragicznego wydarzenia. Droga jest przejezdna.

[Aktualizacja 4.07.221]
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Stalowej Woli. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów, na miejscu zginęli kierowca audi A4 i jego pasażerka.

Wczoraj, przed godz. 15, policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku, do jakiego doszło na stalowowolskim odcinku drogi wojewódzkiej nr 871.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący audi S7, jadąc od Stalowej Woli w kierunku Jamnicy, podczas wyprzedzania zderzył się z jadącym z przeciwka audi A4, którym podróżowało trzy osoby, w tym kilkuletnie dziecko.

Strona Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego opublikowała zdjęcie autorstwa Marcina Radzimowskiego, dziennikarza Echa Dnia, które oddaje sedno tego dramatycznego wypadku


Jak informuje stalowowolska policja: - niestety, mimo podjętej reanimacji życia 37-letniej kobiety i 39-letniego mężczyzny, którzy podróżowali audi A4, nie udało się uratować. 2,5 letni chłopiec i 37-latek kierujący audi S7 trafili do szpitala.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora, wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku.

Od kierowcy audi S7 została pobrana krew do badań w celu ustalenia stanu jego trzeźwości.