W wyniku wypadku, do którego doszło w Stalowej Woli dwoje zmarłych rodziców osierociło małe rodzeństwo, w tym 2,5 letniego chłopca. Teraz trwa zbiórka pieniędzy dla nich.
Przypomnijmy, w sobotę 3 lipca w Stalowej Woli doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. W wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych śmierć poniosło dwoje osób. Rodzice osierocili 2,5 letniego chłopczyka, przeżył także sprawca tego wypadku. Więcej na temat zdarzenia oraz zdjęcia pisaliśmy tutaj: Tragiczny wypadek w Stalowej Woli. Nie żyją dwie osoby

Trwa zbiórka pieniędzy dla osieroconego rodzeństwa

Z kolei w niedzielę 4 lipca, dzień po tym koszmarnym zdarzeniu "Fundacja Z Serca dla Serca" uruchomiła zbiórkę pieniędzy dla osieroconego rodzeństwa.

Celem akcji jest zebranie co najmniej 100 tys. zł. Jednak jej popularność cieszy się na tyle dużym zainteresowaniem, że w niespełna kilka godzin udało się zebrać blisko 70 tys. zł.

- Nikt nie jest w stanie zapełnić pustki w ich sercu po tej nie do opisania w słowach stracie najbliższych na świecie ludzi, ale spróbujmy okazać im wsparcie poprzez zbiórkę środków pieniężnych. Okaż serce, każda złotówka się liczy! - przedstawia fundacja w opisie zrzutki.Link do zrzutki znajdziecie Państwo tutaj: W tragicznym wypadku straciły rodziców...