Podczas imprez z cyklu Atrakcje na wakacje dostępne będą punkty szczepień Centrum Medycznego Medyk. - Apeluję do tych mieszkańców, którzy jeszcze się nie zaszczepili o skorzystanie z takiej możliwości - mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.
W najbliższy weekend, w ramach akcji Atrakcje na wakacje, w Rzeszowie odbędzie się wiele imprez. Wśród nich największymi będą odbywające się w sobotę i niedzielę Toast Urodzinowy dla Tomasza Stańki oraz Rzeszów Bike Festival.

- Aby tego typu imprezy mogły się odbywać, abyśmy mogli cieszyć się koncertami z udziałem, publiczności, wydarzeniami plenerowymi, abyśmy mogli spotykać się np. na Rynku w restauracjach, ogródkach kawiarnianych, potrzebne jest osiągnięcie odpowiedniego poziomu szczepień przeciw COVID-19. Podczas każdej naszej imprezy będziemy o tym przypominać i prosić o szczepienie się. To służy naszemu wspólnemu bezpieczeństwu - podkreśla Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Podczas najbliższego weekendu, podczas Rzeszów Bike Festival, działały będą punkty szczepień Centrum Medycznego Medyk.

- Szczepimy szczepionką jednodawkową Johnson&Johnson, co oznacza, że od razu po szczepieniu otrzymuje się certyfikat. Szczepienie jest oczywiście bezpłatne, nie ma konieczności rejestracji. Wystarczy dowód osobisty. W sobotę w Parku Sybiraków, oprócz możliwości zaszczepienia się, będzie można nauczyć się udzielać pierwszej pomocy w ramach naszej akcji #DajemySerce - informuje Agnieszka Gocek z Centrum Medycznego Medy

W sobotę zaszczepić się będzie można w godz. 11:30 - 17:00 w Parku Sybiraków, w niedzielę w godz. 10.00 - 18:00 na rzeszowskim Rynku.

- Apeluję do tych mieszkańców, którzy jeszcze się nie zaszczepili o skorzystanie z takiej możliwości. Punkty szczepień będą organizowane także podczas kolejnych wydarzeń Atrakcji na wakacje - mówi prezydent Konrad Fijołek.

Informacje o wydarzeniach odbywających się w ramach Atrakcji na wakacje dostępne są tutaj: Kalendarz imprez

~Hulk

12-07-2021 08:00 5 3

Opcja dla baranów omamionych propagandą tv sponsorowaną sowicie przez koncerny farmaceutyczne
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.