W niedzielę drugi dzień atrakcji w Rzeszowie w ramach Bike Festival. W planach m.in. wyścig kolarski ulicami stolicy Podkarpacia.
Przypomnijmy, w ten weekend w Rzeszowie trwa święto kolarskie skierowane zarówno do amatorów, jak i zawodowców, czyli Bike Festival. W sobotę w parku Sybiraków odbyły się zawody, których rozpoczęcie było poprzedzone konferencją prasową, na której Konrad Fijołek i Ewa Leniart wspólnie promowali akcję szczepień przeciwko Covid-19. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj: Promocja szczepień w pierwszy dzień Bike Festival w Rzeszowie [Foto]

Rodzinna parada rowerowa w Rzeszowie

Z kolei w niedzielę 11 lipca miał miejsce dalszy ciąg tego wydarzenia. Rozpoczęło się ono o godz. 11 na rynku w Rzeszowie. Z kolei o godz. 12 rozpoczęło się Szosowe Kryterium Uliczne.

Trasa wyścigu będzie przebiegała ulicami: Słowackiego - Matejki - plac Farny - Moniuszki - Cieplińskiego - Piłsudskiego - Rejtana - Kopisto - Most Zamkowy - Kilara - Słowackiego.

Przy skrzyżowaniu ulic Słowackiego z Króla Kazimierza będzie meta zawodów.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.