Jarosławscy policjanci interweniowali na miejscy zdarzenia drogowego, w którym ucierpiał 18-letni mieszkaniec gminy Wiązownica. Mężczyzna wbiegł tuż pod koła nadjeżdżającego auta. Niestety obrażenia, jakich doznał, są poważne.

18-letni chłopak pod kołami samochodu!


13 lipca (środa) około godziny 14.00 doszło do przykrego zdarzenia. Na drodze wewnętrznej w Wiązownicy 18-letni mieszkaniec gminy Wiązownicy wbiegł na jezdnię zza zaparkowanego pojazdu, wprost pod nadjeżdżające daewoo. Za kierownicom znajdował się 57-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego.

Poszkodowany w szpitalu. Czy winny był alkohol?


W wyniku zderzenia, ranny młody mężczyzna został przewieziony do pobliskiego szpitala. Zarówno kierujący pojazdem, jak i poszkodowany zostali przebadani przy użyciu alkomatu. Obaj byli trzeźwi. Natomiast policjanci ponawiają swój apel:

- Apelujemy do pieszych, aby zastanowili się, czy kierowcy mogą ich dostrzec i czy wejście na jezdnię w danym momencie jest bezpieczne. Swoje obowiązki, względem niechronionych uczestników ruchu, mają również kierujący. Muszą oni pamiętać, że w rejonach skrzyżowań i przejść dla pieszych, są zobligowani do zachowania szczególnej ostrożności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.