Na drodze ekspresowej S19 w miejscowości Stobierna doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz tira. W zdarzeniu ranna została jedna osba.
W piątek 23 lipca około godz. 13 na drodze ekspresowej S19 w kierunku Lublina w miejscowości Stobierna doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący tirem marki MAN z niewyjaśnionych przyczyn najechał na tył samochodu osobowego marki ford, którym kierowała 30-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego.

W wyniku tego zdarzenia ranna została kierująca fordem, która następnie trafiła do szpitala. Na drodze obecnie są utrudnienia, które mogą potrwać do godz. 17. Policja kieruje na objazdy przez MOP Stobierna.

[Aktualizacja, godz. 17.15]

Na trasie nie ma już utrudnień, ruch odbywa się normalnie

~Grze.Rzeszów

24-07-2021 16:50 1 0

Wykonać tam 2+2 pasy ruchu a nie jak jest dotychczas 2+1 od węzła Jasionka do Sokołowa Młp. S19 powinny miec 4 pasy ruchu a nie 3 jak na tym odcinku przed Rzeszowem !!!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.