Słodko-gorzkie ogłoszenie, czy też zabawna przeróbka. Jakby nie nazywać tego „dzieła” przykuwa ono uwagę. Ktoś bowiem wystawił na sprzedaż całe miasto Rzeszów. Oferta obejmuje całą powierzchnię stolicy Podkarpacia wraz z mieszkańcami i urzędami! Więcej szczegółów w artykule.

Gorzki żart dotyczący Rzeszowa


Oferta jest naprawdę promocyjna. Jedyna 12 zła za cały Rzeszów, wraz z jego mieszkańcami, Urzędem i Radą miasta. Ogłoszenie, chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się typowo prześmiewczym żartem, w dalszej części przekazuje gorzką opinię o mieście. Autor grafiki podsumowuje Rzeszów w ten sposób:

„Ze względu na spore zadłużenie miasta oraz nieformalne układy w mieście różnych osób – zaoferowana kwota nie podlega negocjacji.”

Dodaje także:

„Należy dodać, że jak „afera” to na 80% będzie ona miała miejsce w mieście Rzeszów”.
Oryginalna grafika z ogłoszeniem znajduje się na końcu tego artykułu.

Kim jest zagadkowy autor grafiki?


Niestety, nie udało nam się dotrzeć do oficjalnego autora „oferty”. Jedna z osób, które udostępniły grafikę oznaczyła prześmiewcze konto na portalu społecznościowym Instagram. Jednak nie udało się tam znaleźć omawianego ogłoszenia.

Z treści oferty można jednak wnioskować, że jest to mieszkaniec Rzeszowa. Sugeruje on bowiem swoją wiedzą, że zna problemy miasta bardzo dobrze. Na daną chwilę pozostaje on jednak anonimowy.

ogłoszenie
Rzeszów na sprzedaż za 12 zł, wraz z urzędem i radą miasta


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.