Policja szuka świadków tragicznego wypadku, do którego doszło w sobotę 3 lipca w Stalowej Woli. W zdarzeniu zginęli rodzice trójki dzieci.
Przypomnijmy, w sobotę 3 lipca w Stalowej Woli doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na prostym odcinku drogi zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku zdarzenia zmarło dwoje osób, rodzice trójki dzieci.

Jak się później okazało, sprawca tego wypadku w chwili zdarzenia był kompletnie pijany, miał około 2 promile alkoholu. Na mocy decyzji sądu trafił na 3 miesiące do aresztu. Wprawdzie jego adwokat wnioskował o uchylenie tej kary, ale Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu podtrzymał decyzję sądu niższej instancji.

Mężczyźnie grozi do nawet 25 lat więzienia, a po ty zdarzeniu rząd zapowiedział nowelizację kodeksu karnego, który ma zaostrzyć kary dla pijanych kierowców. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj: Wypadek w Stalowej Woli. Sprawca nadal w areszcie oraz Wypadek w Stalowej Woli. Rząd nowelizuje kodeks karny

Policja szuka świadków zdarzenia

Z kolei we wtorek 3 sierpnia, miesiąc po zdarzeniu na stronie KPP Stalowej Woli pojawiło się ogłoszenie, w którym funkcjonariusze proszą o zgłaszaniu się świadków tego tragicznego zdarzenia.

- W celu wszechstronnego wyjaśnienie okoliczności i przebiegu wypadku, stalowowolscy policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które były świadkami samego zdarzenia, jak również zachowania uczestników wypadku przed jego zaistnieniem, o kontakt z tutejszą jednostką policji osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli przy ul. Popiełuszki 24 lub telefonicznie dzwoniąc pod nr 47 826 14 11 - czytamy na stronie policji.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.