Na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Budziwojskiej w Rzeszowie doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego oraz busa. W wyniku zdarzenia ranna została jedna osoba.
W środę, 4 sierpnia, około godz. 18.10 na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II oraz Budziwojskiej w Rzeszowie doszło do wypadku z udziałem busa oraz samochodu osobowego.

Z relacji świadków wynika, że kierująca busem marki Renault, wyjeżdżając z ulicy Jana Pawła II, nie zachowała ostrożności, w wyniku czego zderzyła się z samochodem marki Toyota Yaris, którym podróżowała matka z dwójką dzieci.

W wyniku zdarzenia ranna została kierująca toyotą, którą do szpitala zabrało pogotowie. Dzieciom na szczęście nic się nie stało.

Droga w kierunku Tyczyna jest zablokowana, natomiast w ruchem w kierunku Siedlisk kieruje straż pożarna.

Zobacz krótką relację z miejsca zdarzenia:Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od pana Patryka - dziękujemy!

Jeśli widzisz niebezpieczne zdarzenie w okolicy, daj nam znać. Napisz na nasz profil fb: https://www.facebook.com/rzeszow112pl/ lub wyślij nam info na maila redakcja@rzeszow112.pl

Za wszystkie informacje serdecznie dziękujemy! Gwarantujemy anonimowość zgłaszających. Zamazujemy twarze i inne dane wrażliwe uczestników wypadków.