Pierwsza dekada sierpnia powoli dobiega końca i niestety, ale rozczarowuje pod względem słonecznych dni a i temperatury pozostawiają wiele do życzenia... Pamiętajmy, że jest to ostatni letni oraz wakacyjny miesiąc! Według naszych długoterminowych prognoz miało się zrobić gorąco po 10.08 i tak też się stanie kochani.
PONIEDZIAŁEK
Po nocnych, intensywnych opadach deszczu poranek będzie jeszcze pochmurny z przelotnymi opadami. Popołudniu pogoda zdecydowanie się poprawi i będzie bardzo ciepło, bo do 25/26°C. Wiatr mocniejszy.

WTOREK
We wtorek będzie już dużo słońca od samego rana i raczej w tym dniu nie powinno padać. Temperatury będą dość wysokie, do 27°C. Wiatr słabszy i umiarkowany.

ŚRODA
Połowa tygodnia przyniesie nam możliwość wystąpienia burz, ale i słońca nie powinno brakować w tym dniu. Temperatury typowo letnie, do 26°C. Wiatr słabszy przy burzach porywisty.

CZWARTEK
W tym dniu spodziewamy się spokojnej, bez deszczowej pogody a temperatury będą nadal wakacyjne do 25/26°C. Wiatr słaby.

PIĄTEK
Kolejny piękny dzień nas czeka, dużo słońca i mało chmur a temperatur będą dochodziły do 27°C. Wiatr umiarkowany.

Weekend zapowiada się gorący oraz pogodny, w niedziele będą możliwe burze, ale o tym napiszemy w czwartek przy okazji prognozy weekendowej?

Jak widać kochani, czeka nas do okolic 25.08 bardzo ciepła, gorąca pogoda z mniejszą ilością opadów. Im bliżej września tym niestety, ale prognozy nie napawają optymizmem... Ale cieszmy się tym co czeka nas w najbliższej przyszłości!