Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego mieleckiej komendy, prowadzą poszukiwania zaginionego Patryka Rączki, 16-letniego mieszkańca Woli Mieleckiej.

Zaginięcie 16-letniego chłopca


Chłopiec w poniedziałek, 16 sierpnia około godz. 7.00 wyjechał rowerem typu górskiego marki Kands nie informując nikogo z rodziny dokąd się udaje. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał żadnego kontaktu.

Jak pomóc w odnalezieniu Patryka?


Każdy kto zauważy chłopca pasującego do zdjęcia powinien natychmiast powiadomić odpowiednie służby. Zaginiony ma ok. 176-180 cm, jest szczupłej budowy ciała. Poszukiwany chłopiec ma krótkie włosy w kolorze ciemnego blond i niebieskie oczy.

Patryk Rączka w dniu zaginięcia ubrany był w bluzę z kapturem koloru ciemnego, krótkie spodenki koloru czarnego, buty typu adidas koloru ciemnego.

Wszystkie osoby mające wiedzę, co do miejsca przebywania zaginionego nastolatka, policja prosi o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, ul. Wyspiańskiego 8, tel. 47 82 273 26 albo dyżurnym komendy tel. 47 82 273 10 lub 112.