Firma Kowalski Okna i Drzwi została nowym sponsorem KS Developres Rzeszów. Spółka związała się z klubem rocznym kontraktem z opcją przedłużenia o kolejne lata.
Firma związała się z KS DEVELOPRES rocznym kontraktem z możliwością przedłużenia o kolejne lata. Logo firmy będzie obecne w przestrzeni hali sportowej, na strojach zawodniczek i bandach LED. KS DEVELOPRES wizerunkowo wspierać będzie siły sprzedażowe KOWALSKI OKNA poprzez udostępnianie wizerunku klubu.

- To kolejny podkarpacki sponsor, który dołącza do rodziny KS DEVELOPRES. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że dla przedsiębiorców jesteśmy łakomym kąskiem reklamowym. Wierzymy głęboko, że wspólnie będziemy rosnąć i wspólnie będziemy osiągać kolejne sukcesy zarówno sportowe jak i sprzedażowe - mówi Marek Pieniążek, prezes klubu.

Ofertę produkcyjną uzupełniają nowoczesne bramy garażowe K2 oraz drzwi zewnętrzne stalowo-aluminiowe KOWALSKI.

- Od lat wspieramy sport, uczestniczymy aktywnie w życiu naszych lokalnych społeczności wspierając różnorodne inicjatywy. Jako podmiot odpowiedzialny społecznie chcemy jak najbardziej aktywnie działać z naszymi i dla naszych klientów. Sport zajmuje ważne miejsce w planach rozwoju marketingowo - sprzedażowego naszej firmy. Decyzja o współpracy z tak mocnym marketingowo klubem jak DEVELOPRES to element przemyślanej strategii rozwoju naszej marki - Dariusz Kowalski właściciel firmy.

KOWALSKI OKNA I DRZWI to firma z 19 letnim doświadczeniem na rynku stolarki okiennej i drzwiowej. W kompleksowy zakres usług wchodzi: produkcja, pomiar, sprzedaż oraz montaż. Posiada 20 nowoczesnych salonów sprzedaży z bogatą ekspozycją, głównie na Podkarpaciu, ale również poprzez sieć dealerską sprzedaje swoje produkty na terenie całej Polski oraz eksportuje do Europy Zachodniej.