W środę 25 sierpnia o godz. 9 zakończył się protest rolników na rzeszowskich ulicach. W finale jeden z nich wraca do domu z mandatem.
Przypomnijmy, od wtorku 24 sierpnia w Rzeszowie, podobnie jak w innych miastach Polski trwał protest rolników zrzeszonych w AgroUnii. Z tego powodu w stolicy Podkarpacia całkowicie zamknięte były rondo Pobitno oraz Kuronia, a także Aleja Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego. Utrudnienia te całkowicie sparaliżowały miasto, zwłaszcza w godzinach popołudniowego szczytu. Więcej na temat tych wydarzeń pisaliśmy tutaj: Protest rolników na ulicach Rzeszowa [FOTO]

Koniec utrudnień w Rzeszowie. Jeden z rolników wraca z mandatem

Zgodnie z zapowiedziami w środę 25 sierpnia o godz. 9 rano rolnicy zakończyli swój protest. Z relacji policji wynika, że wydarzenia te przebiegły spokojnie, bez poważniejszych incydentów.

- Jeden z uczestników protestu został ukarany mandatem. Powodem interwencji wobec kierującego ciągnikiem, który wcześniej opuścił miejsce protestu, było niezastosowanie się do zakazu wjazdu do miasta samochodem ciężarowym i ciągnikiem rolniczym - informuje nadkom. Adam Szeląg, rzecznik KMP w Rzeszowie.

Ankieta

Czy popierasz strajk rolników AgroUnii oraz ich postulaty?

Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki ankiety

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.