No cóż, na pogodę wpływu nie mamy i musimy się jakoś dostosować. Przyszły tydzień, zgodnie z o naszymi wcześniejszymi prognozami będzie kontynuował jesienne klimaty ale zapewne pamiętacie, że czeka nas pewna niespodzianka w pogodzie o której napiszemy w dalszej części artykułu!
Poniedziałek
Po brzydkiej i deszczowej niedzieli, pierwszy dzień nowego tygodnia przyniesie nam kolejną porcję intensywnych opadów. W ciągu dnia jest szansa na przejaśnienia oraz chwilę ze słońcem. Nie możemy tego dnia wykluczyć słabych burz. Temperatury od 16 do 18°C.

Wtorek
Koniec miesiąca nie przyniesie żadnych zmian w pogodzie... Przelotne opady, możliwość wystąpienia burz, słońce na zmianę z chmurami i temperatury od 16 do 20°C.

Środa
Pierwszy dzień meteorologicznej jesieni będzie nadal jesienny... Dużo opadów, zero słońca i temperatury od 15 do 18°C.

Czwartek
Ten dzień zacznie przynosić pewne zmiany w pogodzie, oczywiście na lepsze. Będzie więcej słońca i wreszcie przestanie padać. Temperatura nie będzie jeszcze rozpieszczać, bo będzie tylko 16/18°C i do tego dojdzie silniejszy wiatr.

Piątek
W tym dniu będzie dużo słońca oraz pogodnego nieba, padać nie będzie. Temperatury będą wskazywały nawet 20/22°C.

Weekend będzie słoneczny i pogodny, nie spodziewamy się absolutnie żadnych opadów.

Jeśli chodzi o temperatury to o poranku będziemy mieć ledwo kilka stopni powyżej zera a w ciągu dnia max do 18°C. Kolejne dni września będą nadal słoneczne i bez jakichkolwiek opadów a temperatura z każdym dniem będzie rosła. Oby więcej takich pogodowych niespodzianek szykowała nam tegoroczna jesień!

Najwcześniej pogoda popsuje się nam na chwilę w okolicach 10.09, ale o tym na razie nie myślmy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.