Karolina Domagała objęła stanowisko dyrektor Kancelarii Prezydenta Rzeszowa. Czym się będzie zajmować?
Zapowiedziom stało się zadość. Jakiś czas temu Karolina Domagała wygrała konkurs na dyrektorkę nowej w strukturze rzeszowskiego Ratusza, Kancelarii Prezydenta.

Karolina Domagała nową dyrektor Kancelarii Prezydenta Rzeszowa

W poniedziałek 30 sierpnia Konrad Fijołek oficjalnie przywitał Karolinę Domagałę w rzeszowskim Ratuszu. Za co będzie odpowiedzialna?

- Jako dyrektor Kancelarii Prezydenta będzie m.in współpracowała z mediami i Wami, Mieszkańcami, w zakresie organizowania i inicjowania konsultacji ws. istotnych dla Was Mieszkańców, przekazywała informacje w sytuacjach kryzysowych, informowała Was o przedsięwzięciach związanych z funkcjonowaniem Rzeszowa, koordynowała badania i analizy dotyczące Waszych potrzeb i opinii - informuje Konrad Fijołek na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Karolina Domagała jest absolwentką stosunków międzynarodowych Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Od 2009 r. pracowała u Elżbiety Łukacijewskiej. Domagała prowadziła dla europosłanki dwie kampanie.

Szczególnie druga kampania była wielkim sukcesem, bowiem Łukacijewska objęła mandat europosłanki startując aż z 10. miejsca, pokonując pozostałych kandydatów rozmachem i pozytywnym przesłaniem kampanii.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.