W niedzielę, 19 września br. w Jarosławiu o godzinie 11:00 odbyła się konferencja prasowa Jacka Burego, podczas której wraz z lokalnymi samorządowcami i członkami stowarzyszenia Polski 2050 poinformował mieszkańców i media o otwarciu filii biura senatorskiego przy ul. Rynek 26.
Wśród nich był także Bartosz Romowicz, burmistrz Ustrzyk Dolnych, który od kilku miesięcy buduje struktury polityczne Polski 2050 Szymona Hołowni.

Gospodarz zapewnił, że będzie można go spotkać w biurze, umawiając się wcześniej przy pomocy jego współpracowników. Dodał także, że zależy mu, aby to biuro było miejscem, gdzie wspólnie z mieszkańcami miasta i powiatu jarosławskiego będzie można napić się kawy, porozmawiać o lokalnych problemach i wspólnie im sprostać.

Posłuchaj podcastu.

Podczas konferencji głos zabrali Marcin Nazarewicz i Wiesław Strzępek, którzy wspólnym głosem podziękowali senatorowi za otworzenie biura w Jarosławiu. Wspomniano również o Łukaszu Skórze i Krzysztofie Strencie. Wraz z członkami stowarzyszenia, m.in. z Jakubem Bukowskim będą pełnić dyżury od poniedziałku do czwartku. Biuro czynne będzie od 16 do 17.

- Dziękuję, że dziś możemy wspólnie spotkać się w biurze Jacka Burego i porozmawiać o lokalnych problemach. Jako jarosławscy radni będziemy starać się im sprostać. Zapraszam również do współpracy w Polsce 2050. - Powiedział Marcin Nazarewicz.