W wyniku pożaru zmarł 53-letni mężczyzna, ojciec dwójki dzieci. Do tragedii doszło w miejscowości Tarnawiec na Podkarpaciu.
W niedzielę 3 października po godz. 1 w nocy strażacy dostali zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego, do którego doszło w miejscowości Tarnawiec w powiecie leżajskim na Podkarpaciu.

- Do akcji gaśniczej zostało zadysponowanych łącznie siedem zastępów straży pożarnej. W momencie wybuchu pożaru w budynku przebywało 5 osób, które wyszły z budynku jeszcze przed przybyciem strażaków - mówi bryg. Marcin Betleja, rzecznik prasowy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej

Niestety, w wyniku tej tragedii nie udało się uratować życia 53-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono wewnątrz. Przyczyny pożaru na razie nie są znane, będzie je wyjąsniać policja pod nadzorem prokuratury.

- Mężczyzna osierocił dwójkę dzieci, 10-letnią córkę i 21-letniego syna - dodaje Betleja.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.