Jeśli ktoś myślał, że słowa o zamachu smoleńskim czy wszechobecnej agenturze wśród lewej sceny politycznej w naszym kraju to wszystko na co stać Antoniego Macierewicza to zdecydowanie się przeliczył. Na dzisiejszym spotkaniu z wyborcami były szef MON dał pełen popis swoich umiejętności. Wybór pomiędzy Andrzejem Dudą a Rafałem Trzaskowskim to wybór pomiędzy Kartą Rodziny a promowaniem pedofilii - tak o nadchodzących wyborach prezydenckich wypowiedział się Antonii Macierewicz, Marszałek Senior Sejmu RP, były szef MON oraz przewodniczący Podkomisji ds. Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego pod Smoleńskiem.
Antonii Macierewicz znany jest powszechnie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi na przeróżne tematy. Jednak na dzisiejszym spotkaniu w GOK w Hyżnym pokazał jeszcze mocniej na co go stać. Były szef MON poruszał na nim tematy związane m.in. z budową CPK i aktualną sytuacją geopolityczną Polski. W drugiej części odniósł do tematu związanego z LGBT. Na tle baneru wyborczego Andrzeja Dudy w sali gdzie zasiadali wyborcy, księża i Pani Wojewoda Ewa Leniart porównał on wybór Rafała Trzaskowskiego na stanowisko Prezydenta RP do promowania pedofilii. Odpowiedź taka padła po pytaniu zadanym przez Karola Ożoga, radnego Sejmiku Województwa Podkarpackiego należącego do PiS-u.

– W kontekście doświadczenia jako MON proszę powiedzieć, z jakimi zagrożeniami wiąże się wygrana któregoś z kontrkandydatów prezydenta Andrzeja Dudy? – zapytał Karol Ożóg. W swojej odpowiedzi Macierewicz skupił się tylko na Rafale Trzaskowskim. Dowodził, że kandydat Koalicji Obywatelskiej nie rozumie ani wolności mediów, potrzeb wojska, ani potrzeby budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego. Następnie były szef MON stwierdził, że głosowanie na Rafała Trzaskowskiego to zgoda na pedofilię.

Karta LGBT to karta pedofilii

– (…) Jest cały wielki problem związany z kształtowaniem naszej przyszłości, czyli wychowaniem polskich dzieci. Przecież nie przypadkiem on [prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski] podpisał i stara się upowszechnić kartę LGBT. Nie wiem jak się to nazywa LBGT? Czasami mylę te literki, ale mam nadzieję, że nie macie państwo o to pretensji i wiemy mniej więcej, w czym rzecz, a on wie świetnie o co chodzi, bo ma przecież swojego zastępcę, który jest zaangażowany w tę formację i w ten kierunek działań. W związku z tym to jest, no trzeba sobie tu jasno powiedzieć, to jest wielka reklama i promocja pedofilii!

Trzaskowski wspiera pedofilię?

– To straszne, że ci sami ludzie, którzy udają, że tak powiem oburzenie i mówią, jakim to strasznym przestępstwem jest pedofilia, równocześnie chcą dokumentacji i sposobu działania wobec młodzieży, które po prostu mają na celu wychowanie w pedofilii uczynić obowiązkiem samorządu! Pan Trzaskowski temu patronuje, on to wspiera! Jeszcze ośmiela się atakować prezydenta Andrzeja Dudę, którego jednym z największych osiągnięć jest karta Rodziny – dowodził Antoni Macierewicz.

Wybór Trzaskowskiego na prezydenta to koniec narodu polskiego, a LGBT mają plan

Każdy z polityków ma oczywiście prawo krytycznie się wypowiadać na temat swoich przeciwników i ich działań. Wszystko oczywiście w granicach zasad etyki. Jednak dla Macierewicza takie bariery chyba nie istnieją. A przynajmniej są bardzo odległe. Porównał on wybór Trzaskowskiego do końca naszego narodu.

– Jeżeli pozwolimy na wychowanie polskiej młodzieży wg tego, co chce pan Trzaskowski, to nie będzie narodu polskiego! – grzmiał Macierewicz. – Ludzie będą narażeni nieustannie na najróżnorodniejsze ataki, problemy niszczące rodzinę, rozwalające możliwość rozwoju społecznego i narodowego. Jeżeli wychowamy ludzi wg karty rodziny, która prezydent Andrzej Duda podpisał, to jest szansa wzmocnienia siły narodu polskiego, który będzie wtedy rozumiał i gospodarkę i obronność i politykę międzynarodową, wszystkie inne rzeczy. Od tego jakie są nasze dzieci – zdaniem Macierewicza – zależy nasz los!

– To jest fundamentalna różnica, zasadnicza różnica nie tylko ta geopolityczna, o której powiedziałem, ale ta dotycząca kształtu naszego człowieczeństwa, bo dzisiaj jesteśmy pod atakiem na człowieczeństwo. Na istotę człowieczeństwa! Ile tam wymyślono tych płci? 30? Czy ileś ? Głosy z sali; 50!, 70!, Przepraszam najmocniej, nie jestem w tej sprawie tak biegły. To powoduje u nas uśmiech, ale to jest część świadomego z premedytacją, z planem, zapasami finansowymi i ukształtowanymi zespołami ludzkimi, realizowany plan! – dowodził Marszałek Senior Sejmu RP.

Za walkę z epidemią mamy podziękować rządowi

W ostatnich dniach notujemy gwałtowny przyrost zachorowań w naszym kraju. Jednak według słów Antoniego Macierewicza rząd znakomicie sobie radzi z epidemią. Problem w tym chyba, że kompletnie nijak ma się do to rzeczywistej sytuacji.

– Wstydzimy się czasem mówić o własnych dokonaniach. Ale nie powinniśmy. Czasami czujemy się głupio, jak mamy powiedzieć, że Polacy są najlepsi. Tak, są takie rzeczy, w których jesteśmy najlepsi – mówił Macierewicz.

Powiedział on także, że w sumie nie powinniśmy robić testów na obecność koronawirusa bo wtedy przecież nie mamy żadnej epidemii. - Im mniej testów tym lepiej - tak skomentował tą sytuację.

TVP nareszcie mówi prawdę

Chyba każdy kto ogląda na co dzień telewizję publiczną widzi wylewającą się na co dzień z niej propagandę z jaką już dawno nie mieliśmy do czynienia. Ale nie dla Antoniego Macierewicza. Powiedział on, że telewizja ta nareszcie pokazuję całą prawdę, a on sam bardzo martwi się o wolność słowa w naszym kraju.

– Zamkną telewizję, która wreszcie zaczęła mówić prawdę? – pytał były szef MON. – Dzięki tym zmianom wielu ludzi nareszcie zobaczyło prawdę. Wreszcie pokazano prawdziwą Polskę, a nie tylko małą oligarchicznych elit.

Rząd znakomicie radzi sobie z bezrobociem

W przeciągu ostatniego miesiąca na skutek pierwszych oznak kryzysu możemy zaobserwować wzrost bezrobocia. Mogliśmy usłyszeć, że Andrzej Duda zlikwidował w Polsce bezrobocie, nie ma problemu z bezrobociem, a do firm płyną setki milionów złotych w ramach tarcz antykryzysowych.

– Żaden kraj nie radzi sobie tak dobrze z kryzysem jak Polska. To wszystko dzięki Prezydentowi, który swoimi działaniami minimalizuje efekty kryzysu w naszym kraju. To przecież nie stało się samo z siebie. To nie jest geniusz poszczególnych ludzi. To jest wola narodu, który żądał takiego rządu właśnie, który domagał się takich działań – mówił dalej Macierewicz.

Całe spotkanie można zobaczyć w poniższym filmie

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.