Nie udało się uratować życia rowerzysty po wypadku w podrzeszowskich Budach Głogowskich. Kierujący samochodem marki skoda potrącił tam mężczyznę.
Do wypadku doszło w środę 3 listopada przed godz. 7 w Budach Głogowskich. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki Skoda, 39-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskigo, jadąc w kierunku Głogowa Małopolskiego, na prostym odcinku drogi potrącił jadącego w tym samym kierunku rowerzystę.

- Mimo prowadzonej na miejscu reanimacji, życia 49-letniego rowerzysty, mieszkańca gminy Głogów Małopolski, nie udało się uratować. Kierowca skody był trzeźwy - informuje nadkom. Adam Szeląg, rzecznik KMP w Rzeszowie.

Droga pomiędzy Budami Głogowskimi, a Głogowem Małopolskim jest całkowicie zablokowana. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci z wydziału ruchu drogowego. Pod nadzorem prokuratora, przeprowadzą oględziny i zabezpieczą ślady niezbędnie do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.