XV Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości – EKOGALA w tym roku odbędą się w G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa. Trwa już rejestracja wystawców.
Województwo podkarpackie po raz kolejny podjęło się organizacji wydarzenia, w ramach którego firmy skupione wokół wybranych branż, mogą promować swoją ofertę, aktywnie uczestniczyć w targach i nawiązywać kontakty biznesowe całkowicie bezpłatnie.

- Do udziału w targach zapraszamy podmioty, których działalność związana jest z wytwarzaniem i sprzedażą produktów oraz żywności wysokiej jakości. Chodzi na przykład o certyfikowaną żywność ekologiczną, produkty tradycyjne wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi - tłumaczy marszałek Władysław Ortyl.

Żywność i produkty wysokiej jakości


Na targach promują się również gospodarstwa agroturystyczne, stowarzyszenia agroturystyczne, zagrody edukacyjne oraz podmioty zajmujące się ziołolecznictwem, propagowaniem wiedzy na temat ziół i ich wpływu na zdrowie człowieka. Rejestracja wystawców potrwa do 22 listopada. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez stronę internetową pod linkiem: Rejestracja

Podczas tegorocznej edycji EKOGALI można będzie zapoznać się z ofertą producentów żywności i produktów wysokiej jakości. Wydarzenie ma także na celu podnoszenie wiedzy ekologicznej i promowanie żywności wysokiej jakości, ma być również miejscem do nawiązywania kontaktów handlowych oraz ma umożliwić wymianę doświadczeń.

Targi połączone są z wieloma wydarzeniami towarzyszącymi takimi jak: debaty, konkursy tematyczne, warsztaty dla uczestników EKOGALI wraz z kompleksową strefą animacji dla dzieci. Na tych, którzy zdecydują się osobiście odwiedzić targi, czekać będą niespodzianki. Kto nie będzie mógł być obecny osobiście - może śledzić wydarzenie na stronie: Zapraszamy na Targi Ekogala 2021

EKOGALA ORGANIZOWANA JEST Z ZACHOWANIEM WSZELKICH WYTYCZNYCH DLA ORGANIZACJI TARGÓW W TRAKCIE EPIDEMII COVID - 19 W POLSCE. JEŻELI BĘDĄ TEGO WYMAGAŁY AKTUALNE OBOSTRZENIA WYDARZENIE ODBĘDZIE SIĘ WYŁĄCZNIE W FORMULE ONLINE. W razie ewentualnych zmian będziemy o nich informować.