Poniedziałkowe spotkanie pomiędzy PGE Skra Bełchatów, a Asseco Resovia Rzeszów zakończy zmagania w ramach 8. kolejki PlusLigi. Obydwa zespoły mają po tyle samo punktów.
Powiedzieć, że zmagania pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów, a PGE Skra Bełchatów napędzały kibicom wiele emocji to jak nic nie powiedzieć. Kluby te mierzyły się wielokrotnie ze sobą w walce o najwyższe cele.

Wystarczyć przytoczyć chociażby fakt, że obydwa zespoły zagrały z sobą w półfinale Ligi Mistrzów w 2015 roku, kiedy to Rzeszowianie wyeliminowali Bełchatowian z gry o złoty medal, po czym w finale ulegli dużo lepszemu od siebie Zenitowi Kazań.

Ostatni raz te zespoły spotkały się ze sobą pod koniec 27 marca zeszłego roku, kiedy Bełchatowianie pozbawili Rzeszowian marzeń o walce o srebrny medal PlusLigi.

Z kolei w sezonie 2016/17 Skra ponownie wyeliminowała Asseco Resovię w walce o medal, tyle że nie o brązowy, a złoty. Z kolei ostatni o złoty medal drużyny te mierzyły się ze sobą w sezonie 2013/14, i tutaj po raz kolejny to siatkarze z województwa łódzkiego okazali się lepsi.

Teraz obydwie drużyny spotkają się ponownie na parkiecie, a choć jest to zaledwie faza zasadnicza ligi, to pojedynek ten powinien być równie emocjonalny. Asseco Resovia Rzeszów i PGE Skra Bełchatów zajmują w tabeli 6 i 7 miejsce, mając tyle samo punktów na koncie.

Początek tego zapewne fascynującego starcia w poniedziałek 22 listopada o godz. 20.30.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.