Po 20 latach Harry Potter powraca do kin. Pierwsza część kultowej sagi, czyli "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" będzie można zobaczyć w najbliższą niedzielę w Heliosie przy al. Powstańców Warszawy 14.
Z okazji 20. rocznicy premiery filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" organizatorzy na specjalną, jubileuszową edycję filmu zawierającą dodatkowe materiały MAGICAL MOVIE MODE do kina Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 w najbliższą niedzielę 12.12. o godz. 12:30.

Opis wydarzenia


Harry jest jedyną osobą, której udaje się przeżyć spotkanie ze złym czarnoksiężnikiem - Lordem Voldemortem. W zdarzeniu jednak giną jego rodzice. Osierocony trafia pod opiekę ciotki Petunii i wuja Vernona. Podczas swoich 11 urodzin dowiaduje się, że odziedziczył po rodzicach magiczne zdolności. Wkrótce trafia do szkoły dla czarodziejów - Hogwart. Na miejscu zapozna się z tajnikami quidditcha - dość nietypowego sportu, nauczy się latać na miotle, spotka jednorożce i centaury. Przede wszystkim zaś zmierzy się z siłami zła.

Na fanów Harrego Pottera przed seansem czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania z filmowymi nagrodami.

ZOSTAŃ PO SEANSIE! Pokażemy wówczas specjalne materiały filmowe “MAGICAL MOVIE MODE". Będą to ciekawostki zza kulis powstawania filmu, wypowiedzi aktorów i reżysera Chrisa Columbusa, a także niepublikowane wcześniej sceny.