Texom Stal Rzeszów poinformowała, że Michał Curzytek, obecnie zawodniku Betardu Sparta Wrocław, będzie występował w zespole Żurawi jako "gość". To dla niego powrót do macierzystego klubu.
Michał Curzytek ma za sobą udany sezon jako junior. Z Betardą Sparta Wrocław zdobył po Drużynowe Mistrzostwo Polski. W tym czasie odjechał łącznie pięćdziesiąt pięć wyścigów, przez co wykręcił średnią 0,818 pkt./bieg.

Co ważne zawodnik w kolejnym sezonie nadal będzie się ścigał w drużynie z Dolnego Śląska, ale ze względu na wiek będzie już mógł występować na pozycji U-24.

Texom Stal Rzeszów na przyszły rok zrobiła sporo wzmocnień. Ze zespołu powrócili tacy zawodnicy jak Paweł Miesiąc czy Dawid Lampart, a nowymi twarzami w drużynie Żurawi będą m.in. Eduard Krčmář czy Kevin Wölbert.

Działacze klubu przed sezonem zapowiadali, że ich celem w przyszłym roku lub za dwa lata jest powrót na tory 1. ligi żużlowej. Michał Curzytek może z całą pewnością zrealizować ten cel.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.