Kolejne nagrody w loterii „Rzeszów to My” odebrali we wtorek w ratuszu nowi mieszkańcy miasta. To elektryczna hulajnoga i wysokiej klasy laptop.
W loterii meldunkowej "Rzeszów to My" mogły brać udział osoby, które zameldowały się w Rzeszowie między 19 października 2020 roku a 31 grudnia 2021 r., a także nowi mieszkańcy miasta przyłączeni do Rzeszowa wraz z osiedlem Pogwizdów Nowy. Zgłoszenia były przyjmowane do końca minionego roku poprzez formularz elektroniczny lub tradycyjny.

W ramach loterii przewidziano 4 losowania dodatkowe i jedno główne, w którym do wygrania będzie samochód osobowy hyundai i20.

We wtorek 4 stycznia w ratuszu rozdano nagrody z trzeciego losowania dodatkowego, które rozlosowano 22 grudnia. Zgłosiło się do niego 839 osób. Nagrody otrzymali Sebastian Jaworecki (laptop) i Edyta Kuźniar (hulajnoga). Trzecia nagroda - smartwatch zostanie przesłana zwycięzcy pocztą.

- Poprzez loterię chcemy zachęcić mieszkańców, studentów do oficjalnego zameldowania się w Rzeszowie. W ten sposób staramy się pielęgnować relacje z mieszkańcami, nagradzać ich za lojalne, realne wsparcie miasta, bo rozliczając się w Rzeszowie, przyczyniają się do rozwoju Rzeszowa. Wartość całej puli nagród w loterii wynosi ponad 105 tysięcy złotych - mówi Dariusz Urbanik, wiceprezydent Rzeszowa.

Ostatnie losowanie cząstkowe, a także losowanie nagrody głównej odbędzie się w środę 19 stycznia. Urząd Miasta Rzeszowa wylicza, że od momentu rozpoczęcia aktualnej loterii liczba mieszkańców miasta po raz kolejny wzrosła.

W czwartek 7 października, kiedy zabawa startowała, Rzeszów miał 195 130 zameldowanych mieszkańców. Obecnie jest ich już 196 168.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.