Home & Garden już 12 i 13 września w G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa. Trzy wydarzenia targowe pod jednym dachem: Home Design, Garden Expo i Podkarpacka Giełda Domów i Mieszkań. Budujesz dom? Urządzasz mieszkanie lub ogród? A może szukasz swoich czterech kątów? Przyjdź na jedyne takie wydarzenia na Podkarpaciu! Organizatorzy zadbają o najwyższy poziom ochrony sanitarnej.
Prezentacje mebli, akcesoriów ogrodniczych, roślin i dodatków do wnętrza. Konkursy z nagrodami, mistrzowie florystyki, konferencje, prelekcje tematyczne, warsztaty edukacyjne dla najmłodszych – to największe atrakcje wydarzenia ogrodniczo-wnętrzarskiego HOME & GARDEN, które odbędzie się w dniach 12-13 września, w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce koło Rzeszowa.

12-13 września w G2A Arena odbędzie się między innymi: III edycja Targów Aranżacji Wnętrz HOME DESIGN, III edycja Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDEN EXPO, Podkarpacka Giełda Domów i Mieszkań, konferencja florystyczna The Power of Flower, Konferencja Wystrój i Aranżacja Wnętrz, Krajobraz i Ogród – konferencja ogrodnicza, Kongres Nowoczesnego Budownictwa.

Home & Garden. Święto domu i ogrodu w G2A Arena!

Home & Garden to wielki blok wydarzeń dotyczących urządzania wnętrz i aranżacji ogrodów. Dedykowany jest wszystkim tym, którzy poszukują inspiracji, a także chcą zakupić nietuzinkowe produkty do domu czy ogrodu przede wszystkim od polskich producentów i dystrybutorów. Dla nas jako gospodarzy organizacja takiego przedsięwzięcia to spore wyzwanie. Z ogromną uwagą troszczymy się o zaplecze sanitarne, by zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkich uczestników, wystawców, odwiedzających, partnerów serwisowych i pracowników.
W związku z tym m.in. zapewniamy: odpowiednią ilość urządzeń do dezynfekcji rąk i tablic informacyjnych rozmieszczonych na całym terenie obiektu; zwiększoną częstotliwość
i intensywność czyszczenia obszarów o dużym natężeniu ruchu oraz często używanych powierzchni. Wprowadzamy również przejrzyste zarządzanie ruchem odwiedzających na terenach targowych, aby utrzymać dystans społeczny. Bilety na wydarzenie dostępne są jedynie online – mówi Kamil Szymański Prezes G2A Arena.

Home & Garden. Święto domu i ogrodu w G2A Arena!

Kilkudziesięciu wystawców zaprezentuje najnowsze trendy 2020!
HOME & GARDEN to synonim bogatej ekspozycji wystawienniczej. Przeszło stu wystawców zaprezentuje szeroki i różnorodny asortyment produktów wnętrzarskich i ogrodniczych. 12 - 13 września 2020 r. w podrzeszowskiej Jasionce, w najnowocześniejszym na Podkarpaciu obiekcie wystawienniczym, każdy uczestnik targów będzie mógł zobaczyć oraz zakupić rzeczy przydatne do ogrodu czy domu. Z kolei dla wystawców organizatorzy przewidzieli konkurs,
w ramach którego wybrane zostaną najlepsze stoiska i produkty targów, zarówno w strefie Home Design, jak i Garden Expo. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi drugiego dnia wydarzenia – 13 września.

Home & Garden. Święto domu i ogrodu w G2A Arena!

Home & Garden to święto dla całych rodzin. To doskonała okazja do świetnej zabawy i udziału w licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów i wystawców takich jak:
• pasieka edukacyjna dla maluchów,
• warsztaty z majsterkowania dla dzieci,
• pokazy florystyczne mistrzów florystyki,
• warsztaty z tworzenia kompozycji kwiatowych,
• konferencja dotycząca podstaw urządzania wnętrz,
• konferencja ogrodnicza,
• konferencja florystyczna i wiele więcej.
Pełna agenda wydarzenia dostępna jest pod adresem: AGENDA: https://bit.ly/35e5Y9O

Home & Garden. Święto domu i ogrodu w G2A Arena!

Ważne informacje:
Termin: 12-13 września 2020 r.
Godziny otwarcia: 10:00 – 17:00
Miejsce wydarzenia: G2A Arena, Jasionka 953
Bilety wstępu dostępne tylko online: https://bit.ly/2E4rCC3
• dzieci do 12 roku życia: bezpłatnie – wymagana rejestracja https://bit.ly/2E4rCC3
W związku z pandemią COVID-19 od uczestników wymaga się:
• pełnej rejestracji elektronicznej;
• deklaracji potwierdzającej dobry stan zdrowia;
• zakrywania ust i nosa;
• zachowywania bezpiecznego dystansu społecznego.