Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa juwenalia wracają do Rzeszowa. Znamy datę dwudniowych koncertów i zabaw studenckich.
Na to wydarzenie z pewnością czekało wielu. Rzeszowskie Juwenalia po raz ostatni odbyły się trzy lata temu, bo w maju 2019 roku. Później nastąpiła dwuletnia przerwa wymuszona pandemią koronawirusa.

Juwenalia powracają do Rzeszowa


Jednak samorząd studentów Politechniki Rzeszowskiej oficjalnie potwierdził, że juwenalia ponownie odbędą się w tym roku.

- 27. edycja Rzeszowskich Juwenaliów 2022 to dwa dni wyśmienitej i długo wyczekiwanej zabawy, która rozpocznie się 6 maja tradycyjnym otwarciem na Rzeszowskim Rynku! Następnie przemaszerujemy barwnym korowodem do Miasteczka Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej, aby kontynuować najlepszą studencką imprezę w naszym kraju! - piszą organizatorzy na stronie wydarzenia.

Na razie jednak nie wiadomo jacy artyści mają wystąpić w tym roku. Po świętach mamy się dowiedzieć więcej informacji. Po więcej zapraszamy także tutaj: RZESZOWSKIE JUWENALIA