Organizatorzy koncertu Jednego Serca Jednego Ducha przewidują uczestnictwo nawet 5 tys. osób. Czy to dobry pomysł, aby w okresie pandemii organizować tak liczne spotkanie? Koncert odbędzie się w rzeszowskim Parku Sybiraków.
W niedzielę, 20 września 2020 r. o godz. 18 w Parku Sybiraków w Rzeszowie odbędzie się koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Kolejny raz na scenie wybrzmią najpiękniejsze pieśni i piosenki religijne dla uwielbienia Najwyższego Boga, a plac koncertowy zabłyśnie tysiącem świec.

Udział wezmą: Jan Budziaszek, Hubert Kowalski, Beata Bednarz, Lidia Pospieszalska, Leopold Twardowski, NEW LIFE'M: Marcin Pospieszalski, Joachim Mencel, Agnieszka Musiał, Robert Cudzich, Piotr Jankowski, Katarzyna Golec, Łukasz Golec, Paweł Golec, Agnieszka Cudzich, Piotr Cudzich, Katarzyna Bogusz, Barbara Pospieszalska, Justyna Kopiszka, Krzysztof Antkowiak, Paweł Dusza, Marcin Spenner, Małgorzata Komorowska, Natalia Kawalec, Maja Kapłon, Piotr Łukaszewski, Łukasz Kluczniak, Daniel Pomorski, Tomas Celis Sanchez, Full Power Spirit, Orkiestra i Chór Jednego Serca Jednego Ducha, goście. Koncert poprowadzi Jan Budziaszek.

Organizatorzy zapowiadają, że w związku z pandemią podejmą wszelkie przewidziane prawem środki ostrożności. W tym roku z racji pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 zachowujemy zasady zapewniające bezpieczeństwo artystów i uczestników Koncertu. Szczegóły obostrzeń znajdują się w regulaminie imprezy. Uczestnictwo w koncercie jest możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji na stronie: https://jednegoserca.pl/koncert-2020 Liczba uczestników jest ograniczona do 5000.

Udając się na koncert należy zapoznać się z regulaminem oraz wziąć ze sobą:
1. Wydrukowany bilet, który otrzymają Państwo w formie elektronicznej po zarejestrowaniu się na wydarzenie
2. Uzupełnione i podpisane oświadczenie o stanie zdrowia w dniu Koncertu – POBIERZ

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Przy wejściu na plac koncertowy uczestnicy okazują bilet rejestracji, ankietę o stanie zdrowia, podlegają dezynfekcji rąk, badaniu temperatury ciała, okazują (lub jeśli nie mają otrzymują) maseczki/przyłbice.

Uczestnicy mają obowiązek zakrywania ust i nosa, zachowania odległości co najmniej 1,5 m od innych osób, z wyjątkiem uczestnika z dzieckiem poniżej 13 roku życia, osoby z orzeczeniem niepełnosprawności, z orzeczeniem potrzeby kształcenia specjalnego, lub osoby, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie lub osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących - czy te obostrzenia wystarcza, by uniknąć wzrostu zachorowań?

Koncert jak zwykle będzie transmitowany na żywo. Informacje na ten temat znajdują się na profilu fb wydarzenia https://www.facebook.com/events/339671013748166/


Koncert jednego Serca Jednego Ducha, to jedno z największych wydarzeń religijnych w Europie. Ponad 200 artystów co roku w Boże Ciało staje na scenie w rzeszowskim Parku Sybiraków, by wspólnie z wiernymi uwielbiać Boga. Pragniemy pokazać, jak piękna może być muzyka inspirowana duchem, jak można przy niej bawić się i odnaleźć swoją godność i miejsce w Bożym ogrodzie.

Pomysłodawcą koncertu jest Jan Budziaszek, perkusista legendarnego zespołu Skaldowie, który do współpracy przy koncercie zaprosił najlepszych muzyków w kraju. Od 2003 roku grają z nami: Marcin Pospieszalski (kierownik muzyczny), Hubert Kowalski, Leopold Twardowski, Beata Bednarz, Lidia Pospieszalska, Joachim Mencel, Tomas Celis Sanches, Tamara Przybysz, Agnieszka Musiał, Robert Cudzich, Piotr Jankowski, Małgorzata Komorowska, Daniel Pomorski, Łukasz Kluczniak, Piotr Baron, a ponadto muzycy Filharmonii Rzeszowskiej oraz połączone chóry młodzieżowe.