W czwartek, 2 czerwca, między godziną 10 a 15, na placu przy CH Plaza w Rzeszowie stanęło Miasteczko Zdrowia. Wszyscy chętni mieli możliwość skorzystać z bezpłatnych porad lekarskich oraz badań.
Migawka z Miasteczka Zdrowia

Wydarzenie to odbyło się w Rzeszowie już po raz kolejny. Jest to inicjatywa Fundacji Veritas, zajmującej się m.in. pomocą potrzebującym oraz organizacją wydarzeń pomocowych.

Wszyscy goście Miasteczka mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych badań wzroku, porad dietetyka i stomatologa, a także wzięcia udziału w szkoleniu z zakresu samobadania piersi.

Ponadto gościom rozdawano darmowe skierowania na badania HCV oraz bony uprawniające do 10% rabatu na wszystkie badania, jakie wykonuje Laboratorium Diagnostyka w swoich punktach pobrań i 15% rabatu na badania wykonywane w punkcie pobrań przy ul. Zenitowej w Rzeszowie.

Oprócz wspomnianych Fundacji Veritas i Laboratorium Diagnostyka, partnerami wydarzenia były: Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego, Wojewódzki Zespół Specjalistyczny w Rzeszowie, Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 2, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Scanmed oraz Narodowy Fundusz Zdrowia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.