Jedna osoba nie żyje w wyniku tragicznego wypadku lotniczego w miejscowości w Górkach na Podkarpaciu. Rozbił się tam motoszybowiec z dwoma osobami na pokładzie.
W niedzielę 5 czerwca po godzinie 21 w Górkach na Podkarpaciu doszło do tragicznego w skutkach wypadku lotniczego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że rozbił się tam motoszybowiec z dwoma mężczyznami na pokładzie. Tuż po uderzeniu w ziemię, maszyna stanęła w płomieniach, jeden z mężczyzn zdołał się wydostać.

Na miejscu trwały czynności ratownicze prowadzone przez załogę śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala w Krakowie. Niestety drugi z mężczyzn, w wyniku zdarzenia zmarł na miejscu.

wypadek w gókach
fot. KPP Mielec

Policjanci ustalili, że mężczyźni biorący udział w zdarzeniu to 19-letni mieszkańcy gminy Wadowice Górne. Na miejscu zdarzenia całą noc trwały czynności mające na celu zabezpieczenie materiału dowodowego, który posłuży do wyjaśnienia dokładnych okoliczności wypadku.

W sprawie trwają czynności z udziałem przedstawiciela Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.