Już po raz czwarty raz w historii Rzeszów będzie gościł najlepszych żużlowców świata FIM Long Track World Championship. Organizatorzy ogłosili sprzedaż biletów na to wydarzenie.
Żużlowcy, rywalizujący o tytuł mistrzowski, w tym roku zmierzą się w sześciu rundach finałowych. Po Rzeszowie zawitają jeszcze do niemieckich miast Muhldorf (3 lipca) i Scheeßel (21 sierpnia), francuskiego Morizes (3 września), niemieckiej Vechty (10 września) oraz holenderskiego Roden (25 września).

Tytułu mistrzowskiego będzie bronił Romano Hummel. Reprezentant Holandii zeszłoroczne złoto zapewnił sobie właśnie w Rzeszowie. W stolicy Podkarpacia na starcie nie zabraknie także reprezentanta Polski. Stanisław Burza, dzięki świetnej zeszłorocznej postawie w zawodach FIM Long Track Challenge, wywalczył sobie miejsce w gronie stałych uczestników cyklu.

W ostatnich latach Polak startował przy Hetmańskiej 69 z dziką kartą i dwukrotnie zajmował trzecie miejsce.

Żużlowe ściganie na długich torach różni się od rywalizacji na klasycznych owalach. Motocykle są wyposażone w skrzynie biegów, rozwijają większe prędkości, a przede wszystkim w jednym wyścigu startuje pięciu zawodników.

Pełna lista startowa rzeszowskich zawodów zostanie opublikowana wkrótce. Rozpoczęła się tymczasem sprzedaż biletów online na ten turniej. Można je kupować na stronie internetowej BILETY NA NASZE IMPREZY oraz w serwisie ebilet.pl

Ceny biletów na FIM Long Track World Championship


 • Bilet VIP Normalny - 250 zł (w cenie wysokiej klasy catering - open bar z napojami alkoholowymi i niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce w sektorze VIP na tarasie nad parkiem maszyn lub w dowolnej części trybun)

 • Ulgowy - 100 zł - dzieci i młodzież w wieku do 18 lat (w cenie wysokiej klasy catering - open bar z napojami niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce w sektorze VIP na tarasie nad parkiem maszyn lub w dowolnej części trybun)

Bilet Trybuna Główna (na linii start-meta)
 • Normalny - 40 zł

 • Ulgowy - 25 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2012), studenci do lat 26, emeryci i renciści - obowiązują legitymacje)

 • Dziecięcy - 5 zł (dla dzieci urodzonych w 2013 r. i młodszych)

 • Bilet Trybuna Wschodnia
  • Normalny - 30 zł

  • Ulgowy - 20 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2012), studenci do lat 26, emeryci i renciści - obowiązują legitymacje)

  • Dziecięcy - 5 zł (dla dzieci urodzonych w 2013 r. i młodszych)

  Bilet Trybuna Zachodnia
  • Normalny - 30 zł

  • Ulgowy - 20 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2012), studenci do lat 26, emeryci i renciści - obowiązują legitymacje)

  • Dziecięcy - 5 zł (dla dzieci urodzonych w 2013 r. i młodszych)

  Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

  Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.