W ramach Wakacyjnej Trasy Młodej Lewicy, w poniedziałek 27 czerwca na zaproszenie Młodej Lewicy, Podkarpacie odwiedzi Poseł na Sejm RP i Wiceprzewodniczący Nowej Lewicy dr Krzysztof Śmiszek.
Przez cały dzień towarzyszyć mu będą podkarpacki poseł Nowej Lewicy Wiesław Buż i osoby członkowskie Młodej Lewicy.

Wizyta rozpocznie się konferencją prasową w rzeszowskiej siedzibie Nowej Lewicy przy ul. Jałowego o godzinie 11:00, po której zaplanowany jest przejazd do Stalowej Woli. W

Stalowej Woli na godzinę 14:00 pod Miejskim Domem Kultury zaplanowana jest konferencja prasowa, w której oprócz posłów i Młodej Lewicy udział weźmie Radna Rady Miasta Stalowej Woli Joanna Grobel-Proszowska.

Kolejnym punktem programu będzie spotkanie otwarte, a zarazem piknik pod hasłem "Razem dla Stalowej", na którym przeprowadzony zostanie panel dyskusyjny w tematyce praw człowieka, edukacji, środowiska, obecnej drożyzny, lokalnych problemów, a także wielu innych.

Młodsze osoby, w wieku 15-27 lat będą mogły wstąpić w struktury Młodej Lewicy, a ogół uczestników będzie mógł włączyć się w dyskusję i poruszyć ważne dla nich sprawy.

Start pikniku o godzinie 17:00 na tarasie Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli przy ulicy 1 sierpnia 9.

Wakacyjna Trasa Młodej Lewicy
Plakat pikniku Młodej Lewicy


- Piknik "Razem dla Stalowej" będzie niesamowitą okazją do poznania bliżej naszych postulatów, a także do przybliżenia mieszkańcom Stalowej Woli i okolic pracy Posłów na Sejm RP i Radnej Rady Miasta. Chcemy pokazać, że polityka jest dla ludzi, a nie na odwrót. Bliskie spotkania z mieszkańcami pozwalają jeszcze bardziej zgłębić problemy, dla których Posłowie powinni szukać rozwiązań, a my będziemy ich wspierać naszym młodzieżowym spojrzeniem. - Mówi Jakub Skiba, Koordynator Okręgu 23 Młodej Lewicy

Prowadzący przedstawią czym jest Młoda Lewica, czym się zajmuje Stowarzyszenie oraz jakie sprawy udało się im w ostatnim czasie zrealizować. Przedstawią również swoje plany na najbliższe miesiące.

- Na nasz poniedziałkowy piknik serdecznie zapraszamy wszystkich - tych zainteresowanych polityką, ale też tych, którym wydaje się, że ich ona nie dotyczy. Podczas pikniku, w miłej atmosferze można będzie wyrazić swoje zdanie oraz spędzić popołudniowy czas ubogacająco. - dodaje Weronika Przyboś, działaczka ML.

Organizatorzy przewidują skromny, słodki poczęstunek.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.