Piwnica Pizzeria Pub to lokal mieszczący się kamienicy przy ul. Sokoła 4 vis a vis pomnika Leopolda "Lisa" Kuli w Rzeszowie. Kilka dni temu właściciele zapowiedzieli rewolucyjne zmiany. Zaczynają je z przytupem! W czwartek promocja - zniżka 50 procent na jedną pizzę dla każdego klienta! Wchodzisz to? Zobacz jakie warunki trzeba spełnić?
Klika dni temu ekipa Piwnica Pizzeria Pub na profilu na fb zapowiedziała rewolucyjne zmiany w działaniu restauracji.

Właściciele dziękowali za wszystkie wspólne chwile, każdy zjedzony kawałek pizzy oraz za każdą dołożoną "cegiełkę" podczas pandemii.

Rewolucja już w lipcu


Rewolucja w Piwnica Pizzeria Pub zaczyna się małymi krokami, które prowadzić mają do wielkiego finału.

Od piątku 1 lipca lokal będzie funkcjonował codziennie w stałych godzinach. Dodatkowo będziemy mieć nową, świeżą energię w powiększonym składzie, nowe menu, które w niedługim czasie Wam zaprezentujemy, a ponadto zmieniamy recepturę ciasta na własną-firmową - informują właściciele.

Aby rewolucyjne zmiany rozpocząć z przytupem, już 7 lipca (czwartek) przy zamówieniach w lokalu i na wynos do godziny 18:00 możecie zamówić, dowolną pizzę 50% taniej (obowiązuje jedna pizza na jedna osobę) - informuje zespół Piwnica Pizzeria Pub.

W lokalu szykuje się też wakacyjny remont, po którym ma być "smacznie, sportowo i rodzinnie". Jednak o dalszych szczegółach dowiemy się ze strony restauracji Piwnica Pizzeria Pub.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.