Stal Rzeszów zaprezentowała oficjalnie swój zespół przed startem Fortuna 1. Liga w sezonie 2022/23. W wydarzeniu wzięło udział mnóstwo fanów oraz kibiców biało-niebieskiej drużyny.
W środę 6 lipca Millenium Hall było biało-niebiskie, a wszystko to z powodu prezentacji drużyny Stali Rzeszów przed startem Fortuna 1. Liga w sezonie 2022/23. Prowadzącym imprezę był popularny komentator Bożydar Iwanow. Głównym punktem programu było zaprezentowanie drużyny Stali Rzeszów oraz nowych strojów na sezon 2022/23 Fortuna 1 Ligi. Prezentację połączono z piknikiem rodzinnym, podczas którego odbywały się zabawy i konkursy z nagrodami dla dzieci.

Podczas eventu wystąpił również Łukasz Różański, który aktualnie przygotowuje się do walki z Oscarem Rivasem o pas mistrza świata WBC. Bokser z Rzeszowa odbył tak zwany trening medialny. Ponadto w programie znalazły się warsztaty i pokazy freestyle football, których udzielił Szymon Skalski - mistrz świata i Europy w tej dyscyplinie sportu.

STROJE MECZOWE STALI RZESZÓW NA SEZON 2022/2023

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.