Już w sobotę 16 lipca na rzeszowskiej Żwirowni, odbędzie się pierwszy z trzech turniejów siatkówki plażowej, w którym będzie można zobaczyć w akcji siatkarzy znanych z parkietów PlusLigi. Równolegle rozegrany zostanie otwarty, amatorski turniej „Żwirownia Plaża Cup Rzeszów 2022”.
- Zapraszamy wszystkich chętnych, amatorsko uprawiających siatkówkę, na rzeszowskie Kąpielisko Miejskie, gdzie 16 lipca między godziną 10 a 17 rozegrany zostanie pierwszy z cyklu trzech turniejów siatkówki plażowej - piszą organizatorzy wydarzenia.

Zgłaszać mogą się drużyny 3 i 4-osobowe (mogą być ekipy mieszane - Panie i Panowie). Do turnieju dołączyć można przez cały czas jego trwania, zgłaszając drużynę w Biurze Zawodów. Zgłoszone zespoły rywalizować będą o tytuł Króla Plaży.

Zapisy startują o 9:30. Im wcześniej zapiszecie swoją drużynę, tym większa szansa na zwycięstwo, ponieważ ważna będzie ilość wygranych meczów podczas całego turnieju.

W turnieju amatorskim nie mogą występować zawodniczki i zawodnicy zrzeszeni w klubach siatkarskich i występujący na co dzień w rozgrywkach PZPS i PWZPS seniorskich i młodzieżowych.

Równolegle na sąsiednim boisku turniej rozegrają pary profesjonalistów, wśród występujących par pojawią się gracze występujący na parkietach PlusLigi. Będzie to wspaniała możliwość, aby obejrzeć siatkówkę na najwyższym poziomie i dopingować swoich sportowych idoli.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.