Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego rozpoczęła swoją działalność w Finlandii. W 2016 roku połączyliśmy trzy fińskie firmy w jedną - międzynarodową. Z czasem zaczęliśmy inwestować w kolejne przedsiębiorstwa, by dziś móc odpowiadać na potrzeby klientów działających w różnych branżach.

Renta w Rzeszowie


Renta to wypożyczalnia sprzętu budowlanego w Rzeszowie, która może się pochwalić bardzo szeroką ofertą urządzeń, narzędzi oraz akcesoriów budowlanych. Mimo iż oddział w Rzeszowie został otwarty stosunkowo niedawno, już teraz ma stałe grono zaufanych klientów i nieustannie obsługuje nowych odbiorców.

Renta Rzeszów to nie tylko wypożyczalnia, lecz również firma, która pomaga w organizacji transportu, zajmuje się pracami montażowymi i rozbiórkowymi oraz oferuje wsparcie logistyczne.

Dlaczego warto wypożyczyć sprzęt budowlany?


Zakup nawet prostych i niedrogich sprzętów budowlanych, podstawowych narzędzi czy akcesoriów, zawsze wiąże się z kosztami, i nie kończą się one na kupnie. Trzeba również uwzględnić eksploatację, ewentualne naprawy, konieczność zorganizowania miejsca do przechowywania i właściwe zabezpieczenie chociażby maszyn budowlanych.

Wynajem sprzętu budowlanego w Renta w Rzeszowie oznacza zminimalizowanie kosztów, bez utraty wydajności czy niezawodności wykorzystywanych sprzętów i narzędzi budowlanych. Wypożyczenie kosztuje ułamek ceny wyjściowej wybranych maszyn. Jest to jedyny koszt, który ponosi odbiorca.

Wraz z wypożyczeniem oferujemy pomoc w transporcie. Odbiorca nie musi się martwić, w jaki sposób dostarczyć dużych gabarytów, ciężkie maszyny i sprzęty do miejsca docelowego. Również to nie po jego stronie leżą kwestie związane z naprawami, przygotowaniem urządzeń do użytkowania, ich konserwacją czy regularnymi przeglądami.

Oferta - dla klientów indywidualnych i firmowych


W katalogu sprzętów budowlanych posiadamy maszyny, urządzenia, narzędzia i akcesoria, z których skorzystają zarówno profesjonaliści, jak i miłośnicy majsterkowania oraz użytkownicy, którzy samodzielnie wykonują niektóre naprawy, prace remontowe bądź budowlane.

Oferujemy na wynajem podstawowe sprzęty, które są niezbędne w każdym domu i ogrodzie - chociażby drabiny czy rozmaite elektronarzędzia. Nie zabrakło u nas sprzętu dla profesjonalistów - fachowców, instalatorów, w tym elektryków czy hydraulików.

Wypożyczamy sprzęt przydatny na placach budowy - maszyny przystosowane do pracy z betonem, maszty oświetleniowe, ładowarki, minikoparki, piaskarki, rusztowania przejezdne czy też kosze zsypowe.

Nie zabrakło u nas urządzeń precyzyjnych, zbiorników, sprzętu ogrodniczego oraz wyposażenia dodatkowego.

Jak dokonać wynajmu wybranych sprzętów?


Aby wypożyczyć niezbędne urządzenia i narzędzia budowlane wystarczy sprawdzić, czy konkretne sprzęty są dostępne, wybrać okres wynajmu i dokonać zapłaty. Udostępniamy również autorską aplikację do zarządzania wynajmowanym sprzętem - Renta Easy. Dzięki niej klienci mają szybki dostęp do informacji związanych z wypożyczanymi urządzeniami.

Nasza wypożyczalnia narzędzi w Rzeszowie gwarantuje użytkownikom zabezpieczenie na wypadek uszkodzenia czy zniszczenia wynajmowanych sprzętów. To Renta Security - specjalny program, dzięki któremu klienci nie muszą się martwić o kwestie finansowe w takich sytuacjach.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Przygotowaliśmy bardzo szeroką ofertę sprzętów na wynajem. Postawiliśmy na sprawdzonych i cenionych na rynku producentów, aby odbiorcy mogli za każdym razem korzystać z profesjonalnych maszyn i narzędzi budowlanych, nawet w przypadku zaplanowanych prac domowych czy ogrodniczych.

Pomagamy w transporcie, doradzamy i przez cały czas pozostajemy do Waszej dyspozycji. Ponadto regularnie poszerzamy ofertę dostępnych sprzętów, mamy bowiem na uwadze, że branża budowlana rozwija się dynamicznie i na rynku pojawiają się nowoczesne rozwiązania oraz urządzenia, które również i Wam chcemy zaoferować.

Minimalizowanie kosztów korzystania z maszyn i narzędzi budowlanych, przejrzyste zasady współpracy, dostępność profesjonalnych sprzętów, łatwość zarządzania wynajmowanymi urządzeniami, niezawodność, wydajność, komfort i bezpieczeństwa użytkowania maszyn i narzędzi budowlanych, które oferujemy naszym odbiorcom - to dla nas priorytety.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.