W niedziele po południu w oknie hotelu "Iskra", przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie, stał młody mężczyzna, który według relacji świadków rzucał przedmiotami w zaparkowane poniżej samochody. Na miejscu interweniowali policjanci, którzy obezwładnili 25-latka i przewieźli na badania do szpitala.
Jak mówią świadkowie w niedzielę, 27 września około godziny 12.30 przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie rozegrała się zagadkowa sytuacja. Na drugim piętrze w oknie hotelu "Iskra", stał młody mężczyzna, który według relacji świadków rzucał przedmiotami w zaparkowane poniżej samochody. Na miejscu interweniowali policjanci, którzy obezwładnili 25-latka i przewieźli na badania do szpitala.

Młody mężczyzna stoi w oknie Hotelu Iskra


- Z mężczyzną nie było logicznego kontaktu. Rzucał jakimiś przedmiotami w zaparkowane samochody. Uszkodził kilka samochodów i uszkodził wyposażenie pokoju. Wyrzucił m.in. telewizor - mówił Adam Szeląg z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Akcja policji, policyjnych negocjatorów i psychologa trwała od godziny 12.30 i zakończyła się około godziny 16.00. 25-letni mężczyzna został obezwładniony przez policjantów. Mężczyznę przewieziono do szpitala. Policja prowadzi działania wyjaśniające w sprawie o zniszczenie mienia. - Mamy wnioski od właścicieli samochodów i od właściciela hotelu - dodaj Adam Szeląg.