Na drodze krajowej nr 94 w Radymnie doszło do śmiertlenego wypadku.
Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło dziś (28.10) około godz. 10 na drodze krajowej nr 94 w Radymnie.

Kierujący ciągnikiem siodłowym z naczepą potracił rowerzystę. Kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy dla samochodów osobowych, samochody ciężarowe muszą czekać na zakończenie czynności na miejscu wypadku.

[AKTUALIZACJA]


- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący MAN-em z naczepą, 31-letni obywatel Ukrainy potrącił rowerzystę.70-letni mieszkaniec Radymna, kierujący jednośladem, w wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci ustalili, że kierowca mana był trzeźwy. Okoliczności wypadku wyjaśni policyjne postępowanie prowadzone pod nadzorem prokuratury.

Na miejscu droga krajowa nr 94 jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy drogą lokalną przy zalewie ZEK do ul. Kościuszki dla pojazdów osobowych, jak też na objazd dla samochodów ciężarowych przez miejscowości Korczowa do autostrady A4
- informuje policja.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.