Kino Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 zaprasza w najbliższy poniedziałek tj. 14.11. o godz. 18:00 w ramach cyklu Kina Konesera na film: "Pasażerowie nocy". Dzięki uprzejmości Kina Helios mamy dla Państwa podwójne zaproszenie na ten pokaz.
"Pasażerowie nocy" to dramat produkcji francuskiej. Scenariusz i reżyseria Mikhaël Hers, Maud Ameline. Obsada: Charlotte Gainsbourg, Quito Rayon-Richter, Noée Abita.

Opis filmu:
W noc wyborczą 1981 r. na ulice Paryża wychodzą zwolennicy nowego prezydenta, świętując zwycięstwo. W tym samym czasie Elisabeth po odejściu męża zostaje sama z dwójką nastoletnich dzieci. Znajduje pracę w nocnej audycji radiowej i poznaje tam Talulah, bezdomną nastolatkę, którą zaprasza do swojego domu. Dzięki niej Talulah po raz pierwszy doświadcza rodzinnego ciepła i opieki. Wkrótce dziewczyna znika, lecz jej potrzeba wolności, wpłynie na życie Elisabeth i jej bliskich, którzy nabiorą pewności siebie i podejmą ryzyko, zmieniające bieg ich życia. Film trwa 111 minut.


Kino Konesera w Heliosie - PASAŻEROWIE NOCY
Filmy w cyku Kino Konesera


Zwiastun filmu:Konkurs, jak zawsze banalnie prosty
Aby otrzymać darmowe wejściówki wystarczy, że napiszesz na nasz profil na facebooku wiadomość prywatną. Kto pierwszy ten lepszy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.