W środę 25 stycznia o godz. 19.15 w Millenium Hall odbędzie się spotkanie z Tomaszem Piątkiem, autorem książek m.in. o Antonim Macierewiczu, Mateuszu Morawieckim, ojcu Tadeuszu Rydzyku i o Jarosławie Kaczyńskim.
Tomasz Piątek, to ten dziennikarz, który wygrał w grudniu 2022 przed Sądem Najwyższym sprawę z współpracownikiem Antoniego Macierewicza i wiceministrem obrony w poprzednim rządzie J. Kaczyńskiego, Jackiem Kotasem. Sprawa dotyczyła określenia "rosyjski łącznik". Zwyciężył także w siedmiu innych procesach sądowych dotyczących jego publikacji śledczych na temat partii Prawo i Sprawiedliwość.

Tomasz Piątek jest laureatem wielu światowych i polskich nagród dziennikarskich. Autor na spotkaniu opowie m.in. o tym jak zbierał materiały do swojej najnowszej książki pt. "Kaczyński i jego pajęczyna". Usłyszymy o promotorach, pomocnikach i "szczęśliwych zbiegach okoliczności" w karierze prezesa PiS.

Mimo pewnych perturbacji w dystrybucji, książka znalazła się na 2 miejscu TOP Literatura Faktu w księgarniach Empik.

Spotkanie odbędzie się w najbliższa środę o godz. 19:15 w Millenium Hall - sala konferencyjna na poziomie 2. Wejście między North Face, a fitness klub Calypso.

Naprawdę jest to niezwykły człowiek, a to, o czym pisze w książce, zwala z nóg. Przyjdź, powiadom, kogo uważasz. - Mówi nam przedstawicielka organizatorów spotkania. Uważamy zatem, że warto poinformować każdego.

Wraz z organizatorami serdecznie zapraszamy.

Po sprawdzeni możliwości technicznych, postaramy się nadać to spotkanie na żywo na naszym profilu na fb.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.