Mandatem karnym w kwocie 2600 złotych oraz 20 punktami karnymi został ukarany mężczyzna, który w obszarze zabudowanym pędził z prędkością 136 km/h. Kierowca stracił prawo jazdy, które miał dopiero od kilku miesięcy.
W ubiegłym tygodniu, patrol rzeszowskiej drogówki w Dynowie zmierzył prędkość seata, który wyprzedzał inny pojazd. Okazało się, że kierujący seatem przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o 86 km/h. W miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h, seat pędził z prędkością 136 km/h.

Po zatrzymaniu pojazdu do kontroli okazało się, że jego 18-letni kierujący uprawnienia do kierowania pojazdami uzyskał początkiem grudnia 2022 roku. Ponadto, na swoim koncie miał już punkty karne.

Wjechał na przejazd pod opadającymi rogatkami
Za przekroczenie prędkości i niestosowanie się do obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa, 18-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został ukarany mandatem w wysokości 2600 złotych oraz 20 punktami karnymi przypisanymi do popełnionych wykroczeń.

Kierujący utracił również prawo jazdy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.