22 marca, podczas V Europejskiego Forum Rolniczego, gościem specjalnym wydarzenia będzie jeden z najbardziej utytułowanych i najbardziej rozpoznawalnych polskich kierowców rajdowych - Krzysztof Hołowczyc.
Spotkanie z wielokrotnym zdobywcą tytułów Mistrza Polski oraz Mistrza Europy zorganizowane zostanie w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa na stoisku firmy BIO-GEN, oficjalnego sponsora Krzysztofa Hołowczyca w rajdzie Dakar. Środowe spotkanie (22 marca) z mistrzem rozpocznie się o godzinie 10:00.

Zdobywca Pucharu Świata w Rajdach Cross-Country (2013) i 3.miejsca w Rajdzie Dakar (2015) odpowie na pytania uczestników Europejskiego Forum Rolniczego. Spotkanie z Krzysztofem Hołowczycem będzie doskonąłą okazją do tego, by porozmawiać z Nim o przygotowaniach do sezonu, zapytać o plany na przyszłość, a przede wszystkim życzyć Mu powodzenia w najbliższych startach.

Tegoroczny cykl wyścigowy popularnego "Hołka" wspólnie z partnerami BIO-GEN, Bio-Lider i PROCAM nosi nazwę "Road to Dakar". Hołowczyc pilotowany przez Łukasza Kurzeję startuje w Pucharze Świata FIA, Pucharze Europy FIA i Mistrzostwach Polski. A już na początku 2024 roku wystartuje ponownie w legendarnym maratonie - Rajdzie Dakar.

Szczegółowy program Europejskiego Forum Rolncizego oraz formularz rejestracyjny znajduje się na oficjalnej stronie pod adresem: www.forum-jasionka.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja trwa do 19 marca.

Europejskie Forum Rolnicze organizowane w dniach 22-23 marca br. jest przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej we współpracy z Agro Promotion.

Partnerem Strategicznym V edycji Europejskiego Forum Rolniczego 2023 jest spółka technologiczna Bio-Gen. Partnerami Głównymi wydarzenia są: Grupa Polmlek oraz KOWR - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Partnerami wydarzenia są także firmy: Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszczy, AGRO Ubezpieczenia - Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A., Krajowa Grupa Spożywcza S.A. oraz PKO Bank Polski S.A.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.