W dniach 1-3 maja odbędzie się druga edycja Karpat na widelcu, połączona ze Świętem Paniagi. Obydwa wydarzenia będą zwieńczeniem trzydniowego jarmarku, obfitującego w najlepsze potrawy kuchni pogranicza.
Finałem Karpackiej Majówki będzie koncert Queens of Soul, zespołu tworzonego przez finalistów telewizyjnych talent show: The Voice of Poland, Szansa na Sukces, laureatów ogólnopolskich plebiscytów muzycznych, wykładowców instytutów muzyki i artystów największych produkcji muzycznych w Polsce i za granicą.

Na publiczność czekają największe światowe przeboje artystek takich jak Whitney Houston, Amy Winehouse, Tiny Turner oraz Arethy Franklin, Niny Simone, Chaki Khan w autorskich aranżacjach Łukasza Sztaby i Tomasza Jachyma.

W niesamowitą podróż w świat muzyki i wspomnień, zabiorą Państwa utwory takie jak: I Wanna Dance with Somebody, I'm Every Woman, What's Love Got to Do with It, Ain't Nobody, Rehab, A Natural Woman, Respect, Think…

- Dajmy się porwać ponadczasowym utworom, które zdobyły serca publiczności na całym świecie! Posłuchajmy bestsellerów światowej muzyki, które przez dekady królowały na topowych listach przebojów, inspirowały miliony słuchaczy i kształtowały społeczne trendy! - zaprasza rzeszowski ratusz.

Wokale: Sylwia Łyko, Dominika Gunia, Ewa Siembida,
Chóry: Ewa Niewdana-Hady, Bartłomiej Piwowar, Łukasz Wicher
Sekcja dęta: Piotr Gunia - saksofony, Wojciech Szela - trąbki
Instrumenty klawiszowe: Przemysław Stefańczyk - piano, Tomasz Jachym - piano, syntezatory
Gitary: Zibi Zawadzki, Michał Kołodziej
Perkusja: Kuba Madejowski
Reżyseria światła i multimediów: Bartosz Gunia - GUNIA Concert Lighting, Karol Olszański
Reżyseria dźwięku: Jakub Olszański, Dominik Maczuga

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.