Znamy nazwiska wszystkich zawodników, którzy wezmą udział w Texom Mistrzostwach Polski Par Klubowych w Rzeszowie. Zawody odbędą się 31 marca o godzinie 19. Na wydarzenie zapraszają Polski Związek Motorowy i Speedwayevents.pl.
W zawodach wystartuje 7 drużyn. Tytułu mistrzowskiego będzie bronić Platinum Motor Lublin. Oprócz aktualnych mistrzów kraju udział w rywalizacji wezmą: Ebut.pl Stal Gorzów, Zielona-Energia.com Włókniarz Częstochowa, For Nature Solutions Apator Toruń, Fogo Unia Leszno, Cellfast Wilki Krosno oraz gospodarze - Texom Stal Rzeszów.

Zgodnie z przepisami składy poszczególnych zespołów muszą być złożone z żużlowców, którzy w poprzednim sezonie ligowym uzyskali najwyższe średnie biegowe. Trenerzy drużyn uczestniczących w tegorocznych Texom MPPK podali już składy swoich ekip.

Lista startowa:


Texom Stal Rzeszów
1. Marcin NOWAK
2. Jacob THORSSELL
15. Rafał KARCZMARZ

Ebut.pl Stal Gorzów
3. Martin VACULIK
4. Szymon WOŹNIAK
16. Oskar FAJFER

Platinum Motor Lublin
5. Bartosz ZMARZLIK
6. Dominik KUBERA
17. Fredrik LINDGREN

Zielona-Energia.com Włókniarz Częstochowa
7. Leon MADSEN
8. Kacper WORYNA
18. Jakub MIŚKOWIAK

Fogo Unia Leszno
9. Chris HOLDER
10. Janusz KOŁODZIEJ
19. Bartosz SMEKTAŁA

For Nature Solutions Apator Toruń
11. Patryk DUDEK
12. Robert LAMBERT
20. Paweł PRZEDPEŁSKI

Cellfast Wilki Krosno
13. Krzysztof KASPRZAK
14. Jason DOYLE
21. Mateusz ŚWIDNICKI

Serdecznie zapraszamy wszystkich na stadion przy ulicy Hetmańskiej 69 w Rzeszowie. Najlepsi zawodnicy świata to gwarancja dużych, sportowych emocji, na które czekaliśmy przez całą zimę. Medalistów poznamy po 21 wyścigach lub ewentualnych dodatkowych.

Bilety na Mistrzostwa Polski Par Klubowych w Rzeszowie są dostępne, m.in. na stronie https://www.ebilet.pl/sport/sporty-motorowe/zuzel-mistrzostwa-polski

Plakat Texom Mistrzostwa Polski Par Klubowych w Rzeszowie

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.