W Rzeszowie odbędzie się 11. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej "Piosenka w Meloniku", podczas którego wokalistów z całej Polski oceniać będą Robert Janowski, Ania Karwan oraz Kamila Mokrzycka.
Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na Koncert Galowy z udziałem laureatów oraz gwiazd tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu "Piosenka w Meloniku". Wyjątkowe widowisko artystyczne, które poprowadzi Robert Janowski odbędzie się w sobotę 29 kwietnia 2023 roku o godzinie 18:00 w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Bilety w cenie 100 zł dostępne są do nabycia: internetowo na stronie Piosenka w Meloniku oraz stacjonarnie w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury przy ul. Staromiejskiej 43a.

Ania Karwan gwiazdą festiwaluGłówną atrakcją wydarzenia będzie koncert Ani Karwan w ramach trasy Swobodnie Electro Tour promującej drugi album artystki. "Swobodnie", bo taki tytuł nosi płyta, to odzwierciedlenie transformacji i rozwoju artystki w trakcie pandemii.

Po latach spędzonych na scenie, Ania pozwoliła sobie na podjęcie ryzyka, odrzucenie lęku i przemówienie w pełni autorskim głosem, zarówno w warstwie tekstowej, jak i kompozycyjnej. Kompozycje stworzone wraz z Piotrem Bogutynem oraz szczere, poetyckie teksty to nowa odsłona artystki.

Ania Karwan jest obecna na polskiej scenie muzycznej od kilkunastu lat, współpracuje z czołówką polskich artystów, jak również ze światowymi kompozytorami muzyki filmowej w ramach Festiwalu Muzyki Filmowej. Zwyciężczyni konkursu Premiery 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Szerszej publiczności dała poznać się podczas VII edycji programu "The Voice of Poland", w którym dotarła do ścisłego finału. Występ Ani Karwan został dostrzeżony przez twórców programu, zajmując wysokie miejsce w prestiżowym międzynarodowym zestawieniu TOP TEN GLOBAL VOICE.Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej "Piosenka w Meloniku" jest organizowany przez Rzeszowski Dom Kultury pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowego Centrum Kultury, Prezydenta Miasta Rzeszowa, Wojewody Podkarpackiego oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego. Realizację wydarzenia wspierają: Sponsor Główny - Kino Helios, Sponsor - MCDESIGN oraz Partner - Instytut Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.