Gwałtownie rośnie liczba nowych zakażeń koronawirusem w ogniskach na terenie Rzeszowa. Ostatniej doby zanotowano blisko 29 nowych przypadków.
Do 33 wzrosła liczba zakażeń koronawirusem w ognisku KSW nr 2. Ostatniej doby odnotowano 9 nowych przypadków u osób z personelu medycznego i pomocniczego. Wszystkie osoby ze styczności zostały objęte kwarantanną. Obecnie trwa dochodzenie epidemiologiczne.

Z kolei do 95 wzrosła liczba zakażeń koronawirusem w Domu Pomocy Społecznej w Rzeszowie ul Sucharskiego. Ostatniej doby odnotowano 10 nowych przypadków u pensjonariuszy, osób z personelu i osoby z kontaktu. Obecnie trwa dochodzenie epidemiologiczne.

Natomiast do 27 wzrosła liczba zakażeń koronawirusem w PROFAMILI Rzeszów. Ostatniej doby odnotowano tam 6 nowych przypadków u u osób z personelu medycznego i osób z kontaktu.

Także do 12 wzrosła liczba zakażeń koronawirusem w Szpitalu MSWiA. Ostatniej doby odnotowano tam 4 nowe przypadki u pacjentów i osób z personelu. Szpital wstrzymał przyjęcia w placówce, obecnie trwa dochodzenie epidemiologiczne.