Czterdziestu pracodawców wzięły udział we największych w regionie XX Podkarpackich Targi Pracy.
- Szacujemy, że targi odwiedziło kilka tysięcy osób poszukujących pracy. Wystawcy już podczas targów informowali nas, że znaczna część zainteresowanych to studenci i absolwenci podkarpackich uczelni, ale pojawiały się także osoby z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, które poszukiwały miejsc pracy. Z informacji, jakie uzyskaliśmy od Pracodawców wynika, że każde stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem osób odwiedzających targi - informuje Agnieszka Cieśla, Kierownik Biura Karier WSIiZ.

Partnerem strategicznym XX edycji Podkarpackich Targów Pracy, podobnie jak w poprzedniej edycji, była firma Deloitte CE Business Services Sp. z o.o., Partnerem technologicznym była firma LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o., Partnerem wspierającym była firma Borg Warner Poland Sp. z o.o.

- Jest duże zapotrzebowanie na pracowników, w związku z tym już myślimy o kolejnej edycji Podkarpackich Targów Pracy. Firmy są zainteresowane przyjmowaniem do pracy także młodych osoby bez doświadczenia, które mają umiejętność szybkiego adaptowania się do nowego środowiska pracy - podkreśla Agnieszka Cieśla.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.