Funkcjonariusze z rzeszowskiej komendy zatrzymali trzech poszukiwanych mężczyzn. Dwóch z nich poszukiwanych było do odbycia kary pozbawienia wolności.
W środę 10 maja policjanci zatrzymali dwie osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Mundurowi z Głogowa Małopolskiego zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który decyzją Sądu Okręgowego w Rzeszowie, za popełnione przestępstwa narkotykowe, najbliższe 6 miesięcy spędzi w areszcie.

Tego samego dnia policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego zatrzymali mieszkańca powiatu zielonogórskiego. 36-latek był poszukiwany przez hiszpańskie organy ścigania do ustalenia aktualnego miejsca pobytu.

Z kolei w czwartek 11 maja w godzinach porannych, rzeszowscy kryminalni zatrzymali kolejnego poszukiwanego. 40-letni mieszkaniec Rzeszowa, decyzją Sądu Rejonowego w Rzeszowie, zostanie niezwłocznie doprowadzony do zakładu karnego, gdzie łącznie spędzi 14 miesięcy za popełnione przestępstwa dotyczące niewywiązywania się z obowiązku alimentacyjnego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.