Mieszkanka Rzeszowa była sprawczynią wypadku na DK94 w Krzemienicy. W zderzeniu dwóch samochodów ranne zostały dwie osoby.
Do wypadku doszło w czwartek 11 maja po godz. 14:20 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 94 z drogą powiatową i gminą w Krzemienicy. W kierunku Łańcuta, pojazdem marki Seat, wraz z 10-letnią córką jechała 41-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego.

fot. KPP Łańcut

Z przeciwnego kierunku, samochodem marki KIA, poruszała się natomiast 36-letnia mieszkanka Rzeszowa. Jak wstępnie ustalili policjanci to właśnie 36-latka skręcając w lewo, w drogę gminną, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w jadącego drogą krajową seata.

Wypadek na al. Piłsudskiego w Rzeszowie

W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła kierująca seatem kobieta oraz jej 10-letnia córka. Obie kierujące pojazdami były trzeźwe. Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.